Bambuko pluoštas

   T
ekstilė, pagaminta iš 100 % bambuko turi unikalių savybių, todėl tai žingsnis į naujas galimybes. Bambuko pluoštas atrastas Japonijos mokslininkų, jis buvo pavadintas "Bamboo kun" ("bambuko nefritas").

    Produktas pagamintas iš 100% bambuko pluošto pasižymi tokiomis savybėmis, kuriomis kiti audiniai nepasižymi:
    * Natūralus bambuko pluoštas turi anti bakterinių savybių: slopina bakterijų augimą ir apsaugo nuo pelėsių ir grybelių atsiradimo. Lietuvos nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimų centro Mikrobiologijos laboratorijos tyrimų duomenimis, medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai. Per parą bakterijų kiekis ant 100% bambuko audinio paviršiaus sumažėja daugiau kaip 1200 kartų. Dėl šios sąvybės naudojant gaminius pagamintus iš 100% bambuko, visai nėra sudusimo kvapo.
    * Greita drėgmės absorbacija (sugeriamumo greitis) - bambuko pluoštas drėgmę sugeria 4 kartus greičiau nei medvilnė.
    * Didelė drėgmės absorbacija (drėgmės kiekis): bambuko pluoštas 1,6-1,7 karto daugiau sugeria dregmės nei medvilnė.
    * Bambuko pluošto švelnumas ir struktūra panaši į šilko, jie pasižymi lengvu natūraliu blizgesiu.
    * Net ir patys nešvariausi bambuko pluošto gaminiai lengvai  išsiskalbia naudojant paprastą muilą 30 laipsnių temperatūros vandenyje.

    Bambuko rankšluosčiai rekomenduojami visiems, o ypač vaikams ir kūdikiams, žmonėms, turintiems odos problemų ir sergantiems astma. 
    Kūdikiams, naudojant vystyklus ar rankšluosčius, pagamintus iš 100% bambuko pluošto, išnyksta paraudimai ir bėrimai. Turintys odos problemų, pastebi ryškius pagerėjimus.
 

Mes rekomenduojame naudoti bambuko pluošto rankšluosčius asmenims, kurie turi jautrią odą, bei žmonėms, kurie nori turėti tiesiog gera ekologišką produktą už gerą kainą!

Kodėl tai ekologiška? -
Auginant bambukus nenaudojami pesticidai ir kiti chemikalai. Bambukų atliekas dirvožemyje visiškai suskaido saulės šviesa ir mikroorganizmai.
Comments