Katalogas‎ > ‎Čiužiniai‎ > ‎

Latekso čiužiniai

Lateksiniai čiužiniai yra elastingi ir minkšti, atsparūs deformacijai ir ilgaamžiai. Jie  neskleidžia jokio garso, juose nesidaugina dulkių erkutės. Lateksinių čiužinių nepatariame dėti ant vientiso pagrindo – kad nesikauptų perteklinė drėgmė, juos reikia guldyti ant grotelių. Tai užtikrins tinkamą lateksinio čiužinio ventiliaciją ir pagerins jo ortopedines savybes.

CARLO

Carlo- tai vientiso pagrindo čiužinys pagamintas iš didelio tankio ilgaamžės medžiagos- aukštos kokybės latekso putų. Ši medžiaga pasižymi patvarumu, elastingumu ir ilgaamžiškumu. Pagrindinis latekso privalumas- jo taškinis elastingumas. 7 minkštumo zonų čiužinys prisitaiko prie kūno, labiau spaudžiamose vietose lateksas įdumba, o mažiau spaudžiamos kūno vietos maloniai apgaubiamos. Atviros vertikalios poros užtikrina oro pralaidumą. Čiužiniui naudojamas lateksas atitinka „Oeko-Tex 100“ standartą, yra saugus, draugiškas žmogui ir aplinkai. Latekso čiužiniams būtinai reikalingas orui pralaidus, grotelių pagrindas, o lova turi būti be patalynės dėžės.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2 ir apsauginiu sluoksniu. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie – 19 cm

Galimi ilgiai cm: 200

Plotis - Kaina:

80 cm         Kaina: 260 EUR  
90 cm         Kaina: 269 EUR   
160 cm       Kaina: 480 EUR  


Comments